مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین:
تولید هدفمند و اجرای طرح های توسعه ای در فولاد اسفراین با قدرت عملی خواهند شد
مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین با بیان اینکه تولید هدفمند و اجرای طرح های توسعه ای در فولاد اسفراین با قدرت عملی خواهند شد، اظهار داشت: تغییر سیاست تولید مجتمع صنعتی اسفراین از تناژ محوری به ارزش محوری و محصولات با ارزش افزوده بالا و تولید هدفمند و بازار پایدار، نقشه راه حرکت مجتمع صنعتی اسفراین خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی مجتمع صنعتی اسفراین، سعید کاظمی، صادرات به کشورهای همسایه به شرط تأمین نیازهای داخل کشور و تولید قطعات استراتژیک مورد نیاز صنایع داخلی را از دیگر برنامه های این مجتمع عظیم صنعتی عنوان کرد.
وی درخصوص اهداف اصلی تیم مدیریتی جدید مجتمع صنعتی اسفراین گفت: افزایش ظرفیت ذوب ریزی از طریق خرید کوره جدید و ارتقاء ظرفیت دهی کوره ذوب فعلی، ارتقاء توان ماشین CCM و احداث خط نورد در این مجتمع جهت توسعه و افزایش سبد تولیدات مجتمع صنعتی اسفراین با تولید شمشهای با مقاطع مربع و ساختمانی از اهداف کلیدی و مهم این مجتمع خواهند بود.
مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین ضمن تشکر از پیگیریهای دکتر حسین پور نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جهت مشارکت صندوق توسعه ملی مبنی بر خرید کوره جدید جهت افزایش ظرفیت ذوب ریزی این مجتمع، خاطر نشان کرد: با انجام این طرحها یک فولاد اسفراین دیگری متولد خواهد شد که موجب توسعه روزافزون کشور، استان و شهرستان اسفراین خواهد شد.
سعید کاظمی در ادامه افزود: در حوزه مسئولیتهای اجتماعی تلاش داریم که کمکها هدفمند شود و در مواردی که در این حوزه تعریف شده است تمرکز یابد و همچنین تمرکز حسابهای مالی به شهرستان اسفراین و در اولویت بعدی استان خراسان شمالی باشد و تأمین کلیه نیازهای مجتمع از داخل این شهرستان اسفراین انجام گیرد.
وی با اشاره به اینکه سال 1401 از سوی مقام معظم رهبری به سال ” تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین” نامگذاری شده است از همکاری و استقبال مجتمع صنعتی اسفراین با شرکت های دانش بنیان خبر داد و تصریح کرد: با توجه به توسعه پروژه‌ها و افزایش نیازهای تحقیقاتی و دانش روز در مجتمع صنعتی اسفراین و لزوم گسترش ارتباط با شرکتهای دانش بنیان و مراکز تحقیقاتی، همکاری مشترک بین مجتمع صنعتی اسفراین و شرکت های دانش بنیان آغاز شده است.