مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین:
حسابهای ارزی و ریالی مجتمع صنعتی اسفراین 100درصد متمرکز در استان است

مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین در دیدار با سرپرست و خبرنگار خبرگزاری فارس خراسان شمالی گفت: کلیه منابع مالی و حسابهای ارزی و ریالی مجتمع صنعتی اسفراین صد در صد متمرکز در استان خراسان شمالی می باشد و ما هیچ منبع مالی در تهران نداریم.
به گزارش روابط عمومی مجتمع صنعتی اسفراین، سعید کاظمی در حاشیه این دیدار که در روز دوشنبه 7 شهریور ماه جاری به همراه 2تن از معاونین این مجتمع انجام شد درخصوص تأثیر این مجتمع در استان خراسان شمالی اظهار داشت: حدود 25 تا 30 درصد اقتصاد استان، متأثر از مجتمع صنعتی اسفراین می باشد و همچنین اهمیت این مجتمع در ابعاد فرهنگی، سیاسی و امنیتی بر کسی پوشیده نیست.
وی در ادامه افزود: ایجاد مجتمع صنعتی اسفراین در استان خراسان شمالی و شهرستان اسفراین، حاصل دیدگاه و دستاورد عدالت محورانه انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.
سعید کاظمی، مجتمع صنعتی اسفراین را یک شرکت کاملاً دانش بنیان معرفی کرد و تصریح نمود: این مجتمع آمادگی کامل خود را درجهت پذیرش از شرکتهای دانش بنیان اعلام داشته و با آغوش باز از همکاری با آنها استقبال خواهد کرد.
مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین، سیاست فعلی این مجتمع را تولید هدفمند و بازار پایدار با تکیه بر ارزش محوری عنوان کرد و از نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی به دلیل همراهی و همکاری ایشان با این مجتمع قدردانی کرد.
وی درخصوص طرح های توسعه ای مجتمع صنعتی اسفراین گفت: افزایش ظرفیت ذوب ریزی از طریق خرید کوره جدید و ارتقاء ظرفیت دهی کوره ذوب فعلی، ارتقاء توان ماشین CCM و احداث خط نورد در این مجتمع جهت توسعه و افزایش سبد تولیدات مجتمع صنعتی اسفراین با تولید شمشهای با مقاطع مربع و ساختمانی، ارتقاء شاخصهای بهره وری، همکاری با شرکتهای دانش بنیان، توانمندسازی نیروهای انسانی و تمرکز بر بکارگیری نیروهای بومی از اهداف آتی این مجتمع بزرگ صنعتی خواهند بود که در بازه زمانی 3 سال آینده انجام شده و به بهره برداری خواهند رسید.