به گزارش روابط عمومی مجتمع صنعتی اسفراین، در حکم محسن صالحی‌نیا بر بهبود شاخص های عملکردی و ارتقاء فعالیتهای این شرکت، تأکید شده است.

علی ملک که پیش از این انتصاب، رئیس هیأت مدیره شرکت توسعه واگنهای مسافری و مترو ایدرو (رهنورد) بود دارای مدرک دکترا در اقتصاد و حمل و نقل است و علاوه بر فعالیتهای دانشگاهی، سوابق اجرایی دیگری چون مدیرعاملی سایپا دیزل، مدیرعاملی پارس خودرو، معاونت هواپیمایی جمهوری اسلامی، مدیرعاملی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی و عضویت در هیأت مدیره سایپا را در کارنامه خود دارد.

blog-image

دکتر نوری امیری، معاون نوسازی و بهره برداری ایدرو با حضور در مجتمع صنعتی اسفراین در روز چهارشنبه مورخ 17/10/99 در جمع مدیران این شرکت، ضمن تشریح برنامه های پیش رو برای توسعه مجتمع صنعتی اسفراین اظهارداشت: با هدف گذاری معین و تلاش بیش از پیش نیروی انسانی و مدیریت جدید، شاهد بهبود شرایط کمی و کیفی تولید در سال جهش تولید خواهیم بود.

دکتر علی ملک، مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین، ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته خاطرنشان کرد: توسعه بازار و شناسایی بازارهای جدید، افزایش تولید و تولید محصولاتی خاص و با ارزش افزوده بالا، افزایش سود و افزایش بازده سرمایه گذاری از مهمترین برنامه های این مجتمع خواهد بود.

همچنین پس از پایان جلسه دکتر نوری امیری، معاونت نوسازی و بهره برداری ایدرو و دکتر الیاسی مدیر کل حراست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به اتفاق دکتر علی ملک، مدیرعامل، از بخشهای مختلف شرکت و سالن ریخته گری پیوسته(CCM)  بازدید کردند.

دکتر نوری امیری، معاون نوسازی و بهره برداری ایدرو با حضور در مجتمع صنعتی اسفراین در روز چهارشنبه مورخ 17/10/99 در جمع مدیران این شرکت، ضمن تشریح برنامه های پیش رو برای توسعه مجتمع صنعتی اسفراین اظهارداشت: با هدف گذاری معین و تلاش بیش از پیش نیروی انسانی و مدیریت جدید، شاهد بهبود شرایط کمی و کیفی تولید در سال جهش تولید خواهیم بود.

با حکم معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، دکتر علی ملک جایگزین مهندس کیومرث میرزائی و به عنوان مدیرعامل جدید مجتمع صنعتی اسفراین منصوب شد.