بسمه تعالی
امام خمینی مردی از تبار خورشید و چراغی روشن در مسیر ظلمت و سیاهی دوران طاغوت بود که با دم مسیحایی اش ملت ایران را بیدار کرد و روحی تازه در کالبد ایران دمید.
امام خمینی(ره) امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید و با سلوک عرفانی و معنوی خویش، اندیشه های متعالی و ناب اسلامی را به همگان معرفی نمود.
مردم شجاع و متدین ایران در مسیر مبارزه با استبداد و استعمار همواره رشادت، ایستادگی و ایثار را از خود به نمایش گذاشتند و در این مسیر،‌ قیام 15 خرداد یکی از رویدادهای جاودان و تاثیرگذار در شکل گیری انقلاب اسلامی مردم ایران است که بی شک این رویداد، با نام، اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی نا گسستنی دارد.
اینجانب ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای پانزده خرداد، سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی را به همه مردم شریف ایران اسلامی علی الخصوص همکاران عزیز مجتمع صنعتی اسفراین تسلیت و تعزیت عرض می نمایم. امید است صنعتگران مجتمع صنعتی اسفراین در سایه خودباوری و پشتکار و با تأسی از اندیشه های ناب و متعالی امام راحل (ره) در جهت اعتلای هر چه بیشتر ایران اسلامی گام بردارند.
علیرضا ارغائی
مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین